30 listopada 2016

Kalendarz z moim rysunkiem!

Hej, 

Dzisiejszy dzień był dla mnie pełen wrażeń i niespodzianek. Nie mam jednak wątpliwości, że największą z nich okazała się dla mnie duża i ciężka paczka, która przez kilka godzin wyczekiwała mojego powrotu ze szkoły. Ponieważ odbierali ją moi dziadkowie, nikt nie miał zielonego pojęcia, co znajduje się w środku, a gdy tylko zobaczyłam nadruk na solidnym kartonie, od razu wiedziałam, iż jest to dodatkowa nagroda w konkursie plastycznym "Kalendarz z KOH-I-NOOR-em", którego, jako jedna z 13 osób, zostałam laureatką.


Nadesłany w dwóch egzemplarzach kalendarz jest śliczny. Prace uczestników robią ogromne wrażenie, a co ważniejsze są świetnie dopasowane do miesięcy. Ponadto przy każdym z rysunków umieszczone są informacje dotyczące autora pracy oraz przyborów, jakimi powstał rysunek. Myślę, że za jakiś czas zaopatrzę się również w kilka sztuk dla członków najbliższej rodziny i znajomych, którzy dumni są z mojego osiągnięcia. Natomiast nagroda główna, przelana na konto bankowe, to pieniądze o wartości 400 zł. Konkurs trwał od 1 lipca do 15 sierpnia 2016 roku. Wyniki natomiast ogłoszono bardzo szybko, bo już 22 sierpnia na fanpage na Facebooku oraz 1 września na polskiej stronie producenta. Zadaniem uczestników było narysowanie rysunków przyborami firmy KOH-I-NOOR do kalendarza na 2017 rok oraz przesłanie drogą elektroniczną zdjęć tychże prac, co też uczyniłam. Kolejnym obowiązkiem osób zakwalifikowanych jako laureaci, było nadesłanie oryginałów.


Kalendarz, w którego rozpakowaniu z wielkim zaangażowaniem pomagało mi całe rodzeństwo, już wisi na ścianie. Format mojej pięknej pamiątki to blisko B2, a więc jest na co popatrzeć. Oprócz tego serdecznie dziękuję producentowi przyborów szkolnych i artystycznych za kartkę ze świątecznymi życzeniami. Miło jest poczuć atmosferę zbliżających się świąt, które już niebawem.Co ciekawe, nagrodzonej pracy, którą narysowałam w 2014 roku nigdy wcześniej na blogu nie opublikowałam, gdyż po prostu zapomniałam o jej istnieniu. Teraz nadarzyła się ta wyjątkowa okazja, a więc warto by ją wykorzystać.

Rysunek: Młyn, rzeka i łabędzie
Data powstania: 19 sierpnia 2014
Technika: pastel olejna
Format: A3

Mam  nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła pochwalić się wam moimi innymi osiągnięciami, które stricte łączą się z rysowaniem. Tymczasem to was zachęcam, abyście także próbowali swoich sił w tego typu akcjach. Serdecznie pozdrawiam -


11 komentarzy:

 1. Bardzo ci gratuluję, ten kalendarz musi być wyjątkową pamiątką i nagrodą, a rysunek jest piękny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję ^^ Naprawdę przepiękny rysunek. Jeszcze raz gratuluję ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, gratulacje!!! Widziałam ten konkurs, ale niestety był od 18 lat :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie gratulacje! Twoja praca jest niesamowita, pełna kolorów i pasji. Ten kalendarz musi być bardzo inspirujący, od razu powiesiłabym go przy łóżku :)
  Trzymam kciuki za następne sukcesy, mam nadzieję, że nimi również się tutaj podzielisz :)

  b l a c k e l e y

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, pastele olejne nigdy nie były moją mocną stroną, ale ty radzisz sobie z nimi świetnie. Życzę ci jak najwięcej takich osiągnięć. Pozdrawiam

  itneverendsblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :) Praca świetna, lubię krajobrazy wykonane pastelami olejnymi, sama kiedyś dużo takich tworzyłam. Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojej, bardzo gratuluję! Piękna praca :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje!!! Piękna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje ^-^. Piękna praca, stanowczo zasługujesz na tę wygraną. Kalendarz jest super <3.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ogromne gratulacje, nie dziwię się że Twój rysunek wygrał, jest cudny :)
  https://smallcreativeworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Ever wanted to get free Google+ Circles?
  Did you know that you can get them ON AUTO-PILOT AND TOTALLY FREE by using Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

♥ Obraźliwe, anonimowe komentarze nie będą akceptowane.