21 kwietnia 2017

Still life (Martwa natura)

Witajcie!

W minioną środę wreszcie zaczęły się moje długo wyczekiwane praktyki, a więc pierwsza praca. W sumie to, czym się zajmuje w biurze jako ekonomistka jest mało interesujące, ale czas i myśl, że po powrocie do domu nie czekają na mnie nauka na sprawdziany i liczne zadania domowe, są po prostu piękne. Codziennie rysuję, czytam fantasy, a ponadto nadrabiam blogowe zaległości, których troszkę się nazbierało.


Martwa natura to temat szlifowany w szkołach i uczelniach artystycznych. Osobiście polubiłam go dopiero wówczas, gdy zostałam zmuszona do jego trenowania. Wyłapywanie proporcji jest bardzo ważne i z całą pewnością o wiele lepiej jest skrzywdzić dzbanek, kwiatka niż człowieka. 


Każdy z rysunków powstał na formacie B2 (50x70 cm) przy użyciu różnych miękkości ołówków. Moja siostra pomogła  mi w zrobieniu i zgraniu zdjęć kilku kilogramowej teczki z pracami, co jest zapowiedzią tego, co już wkrótce. Trzymajcie się!

8 komentarzy:

 1. No no no, poważne prace, bardzo podoba mi się jak narysowałaś ten czarny dzbanek, idealny jest:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram komentarz wyżejj , a mi za to podoba się ten ostatni , urzekła mnie przeźroczysy flakon (?)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie urzekł narysowany przez ciebie dzbanek oraz młynek.

  mischotta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Prace jak zwykle są śliczne. Oczywiście są drobiazgi do których można się przyczepić, ale patrząc na to, że sama nie zrobiłabym tego ładniej, to może lepiej skończę marudzić :)

  xoxo
  L. (https://slowotok-laury.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi podoba się każda twoja praca. Uważam że rysowanie martwej natury jest bardzo, bardzo trudne i dlatego podziwiam twój talent!
  pozdrawiam cieplutko myszko :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne, masz w tym prawdziwy talent. Wszystkie prace są bardzo staranne i ładne

  kimiart-bloguje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne, dopracowane rysunki :)

  OdpowiedzUsuń

♥ Obraźliwe, anonimowe komentarze nie będą akceptowane.