O autorce

Witaj! Mam na imię Weronika. Urodziłam się 24 stycznia 1998 r. Mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim. Aktualnie uczennica trzeciej klasy technikum.

Uwielbiam rysować i jest to moja pasja, której poświęcam w miarę możliwości każdą wolną chwilę. Oprócz tego wykonuję również rękodzieło, które możecie zobaczyć w zakładkach takich jak decoupage, papierowa wiklina, itp.

Serdecznie zachęcam do odwiedzenia także strony "F.A.Q" oraz "Kontakt".
  • Obserwuję tylko blogi o tematyce, która mnie interesuje, czyli o rysowaniu, jak również te blogi, które w jakiś sposób wpadną mi w oko. "Obserwacja za obserwację" nie wchodzi w grę.
  • Staram się odpowiadać na komentarze czytelników, szczególnie w przypadku ważniejszych notek, np. recenzji.
  • Nie odpowiadam na nominacje.
  • Ponieważ jestem samoukiem nie tworzę tutoriali i poradników dotyczących rysowania. Zajmuję się za to z przyjemnością wszystkim, co związane z przyborami.

Blog Amiluna ART - Blog o rysowaniu powstał w drugiej połowie roku 2013, kiedy to moja przygoda z rysowaniem rozpoczęła się. Blog nie był jednak prowadzony regularnie, a posty często były uzupełniane po kilku miesiącach. Dopiero w roku 2015 zmotywowałam się i oto jestem z wami do chwili obecnej, a nawet jeszcze dłużej! :)

Blog podzielony jest na kilka głównych kategorii. Najważniejszymi z nich są oczywiście te związane z rysowaniem, malowaniem, przyborami, a w następnej kolejności z recenzjami artykułów, którymi tworzę prace, oraz rękodziełem. Dodatkowe i rzadziej aktualizowane przeze mnie etykiety to chociażby "Fotografia" i "Od innych artystów". Aby poznać wszystkie kategorie i dokładny podział bloga wejdź na stronę "Mapa Strony".
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♥ Obraźliwe, anonimowe komentarze nie będą akceptowane.