16 lutego 2015

Katy Perry

Hej! Jak obiecałam - odzywam się i to z nową pracą. Tym razem wzięłam się za piosenkarkę Katy Perry. Bardzo lubię patrzeć na kolorowe włosy, a co dopiero je rysować. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła pokazać wam drobny eksperyment z moimi włosami. 

A teraz - czas na rysunek :)
Tytuł: Katy Perry
Data powstania: 16 luty 2015
Technika: kredki mondeluz, polycolor, bic tropicolor
Format: A4
Papier: papier metalizowany 


Swoją drogą co myślicie, abym zaczęła robić recenzje przyborów, którymi rysuję? Myślę, że trochę bym się w tym sprawdziła, bo wiedzy plastyka do tworzenia tutoriali nie posiadam, ale za to mam jakąś tam wiedzę nt. wad i zalet różnych artykułów. 
Póki mam jeszcze okazję, pochwalę się także świetnymi, białymi żelopisami (Pentel Hybrid Gel Grip K118) które dostałam od taty. Muszę przyznać, że choć nie są najtańsze - warto w nie zainwestować .

8 komentarzy:

 1. Bardzo, ale to bardzo mi się podoba ;). Po prostu świetne, kibicuję Ci w dalszym tworzeniu. Znasz może kilka prostych sposobów na rysowanie loków?

  Pozdrawiam ;*

  world-chinese-rat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Eh ty tak ładnie rysujeszc *.* Oddawaj mi talent !
  Ale fajny pomysł z dziennikiem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ~~zdjęcie nr. 1~~
  Mam taką samą paczkę chusteczek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Bardzo podobają mi się Twoje prace, zwłaszcza te w kolorze. Oczy Katie przepiękne! A białych Penteli też używam i nie wiem, jak mogłam kiedyś żyć bez nich... :) Będę tu zaglądać! Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam ją, ma świetną muzykę i bardzo dobry głos. Mi podoba się najbardziej fajny jest o nazwie "ostatni piątek" http://www.open-youweb.com/katy-perry-last-friday-night/

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne! Jestem pod wrażeniem ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pomysł z jakąś serią o przyborach plastycznych jest świetny :D możesz tłumaczyć różnicę między rodzajami papieru lub ołówkami :D A Katy wyszła fenomenalnie!

  OdpowiedzUsuń

♥ Obraźliwe, anonimowe komentarze nie będą akceptowane.